Sürtünme Yoluyla İlişkiye Girsem Kızlık Zarım Yırtılır Mı

 

Sürtünme yoluyla ilişkiye girmek birçok gencin evlilik öncesi cinselliğe hazırlık için yaptıkları bir davranıştır. Aslında bu yolla gençler cinselliği tanımakla birlikte ileri yaşta ortaya çıkabilecek bazı cinsel davranış bozukluklarına sebep verdiğinin farkında değillerdir. Sürtünme yoluyla ilişki diye bir kavram yoktur. Yalnızca kız ve erkek organlarının üzerlerinde bir kıyafet bulunmasına rağmen birbirlerini sevişirken hissetmelerini sağlayan bir durumdur. Ancak bu durumdan ne kız ne de erkek tam olarak haz duyar. Çünkü erkekler zaten penisin üzeri kapalıyken yani bir külot veya pantolon varken sürtünme yoluyla kızlık organını da hissedemezler. Bu durum de aldıkları cinsel haz yalnızca cinsel faztazilerden kaynaklanır.

Sürtünme Yoluyla İlişkinin Zararları

Sürtünmeyle cinsel temas sağlanamaz. Bu durum gençleri her defasında bir adım daha fazlasını yapmaya iter. Sürtünme yoluyla kızda erkete tam olarak organlarını birbirlerinde hissedemez. Bu durum kişilerin birinin diğer birleşme sırasında daha çok sorunmasına kadar gider. Ancak bir defa soyunma gerçekleşince bir kez daha geri dönülemez ve daha ileriye gider. Sonuçta çiftlerin ikisininde tamamen çıplak kalmasına kadar giden bu yolda mutlaka penis ile vajina birleşme yaşar. Bu durumda istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına sebep olur. Vajinaya giden peniste ne olursa olsun kızlık zarının bozulmasına neden olur.

Sürtünme Yoluyla İlişkide Kızlık Zarı

Sürtünme yoluyla ilişkide kızlık zarı bozulmaz. Bu durum daha ileri boyutlara varabilme tehlikesini her zaman içinde taşıdığı için bir tehlike yaratır. Sürtünmeyle ilişki yaşamak sevgililik döneminde tehlikeli bir durumdur. Hem ilişkinizin sağlığı hem de tatmin alamayıp daha ileri gitmek isteği sebebiyle sürtünme yoluyla ilişkiden uzak durmalısınız.

Sürtünme Yoluyla İlişkide Tatmin Alınır Mı

Sürtünme yoluyla ilişkide aslında cinsel ortganlar birbirlerine tam olarak değmediği için tatmin sağlanamaz. Ancak böyle bir durumda gençlerin aşırı heyecanlanması ve kurdukları fantaziler nedeniyle tam olarak bir boşalma gerçekleşmese bile kızda da erkekte de belirli bir boşalma meydana gelir. Ancak bu durum daha fazla heyecan isteyen gençler için bir tehlikedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir