Kadınlarda Cinsel İsteği Arttırman İçin Ne Yapmalı?

Seks, her şeyden önce beyinde başlayan bir olaydır. Fiziki olarak cinsel isteksizlik duymanızın nedeni beyin olarak sekse hazır olmamanızdan kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı ilk yapacağınız şey cinsel isteğini arttırmak için kadının beynine odaklanmalısınız.
Kadınları cinsellikten uzaklaştıran sebepler arasında erkeklerin kadınları bir ihtiyaç giderici ya da et parçası olarak görmeleri gelmektedir. Onun için kadının cinsel isteğini arttırmak isteyen bir erkek kadının duygularını okşamalı ve ona değer verdiğini göstermelidir. Erkekler görme duyularıyla tahrik olabilirken kadınlar duygusal olarak tahrik olmaktadırlar. Cinsel partnerinizle konuşarak psikolojik olarak ona destek olarak cinsel isteğini arttırabilirsiniz.

Cinsel İstek Arttırıcılar

Cinsel istek arttırıcı bitkiler ve bu bitkilerden yapılan yiyeceklerle cinsel arzu ve isteği arttırabilirsiniz. Yediğiniz yiyecekler nasıl midenizi doyuruyorsa aynı zamanda bedeninizi ve ruhunuzu da doyurmaktadır. Afrodizyak etkisi olan besinlerin doğru miktarda yiyerek cinsel isteğinizi arttırabilirsiniz. Peki, afrodizyak etkisi olan besinler hangileridir? Bu besinler; domates, fındık, çikolata, çilek, muz, pekmez, bal, ceviz ve baharat çeşitleri…

Hassas Bölgelere Dokunarak Cinsel İsteği Arttırın

Her insanın cinsellikten aldığı zevk ve fantezileri gibi haz bölgeleri de farklıdır. Kimisi bu haz bölgelerine yavaşça dokunulmasından tahrik olurken, kimisi tutkulu ve sert davranışlardan hatta kimileri de öpülmekten tahrik olmaktadırlar. Peki, bu haz bölgeleri nerelerdir?
Haz veren bölgeler; kulak memesi ve çevresi, boyun bölgesi, dudaklar, sırt, göğüs, karın, kalça, bacaklar, bacak araları, vajina ve çevresi. Kadınlar bu bölgeler dokunulmasından, öpülmesinden, okşanmasından ve ısırılmasından tahrik olmaktadırlar.

Hamilelikten Sonra Cinsel İstek Nasıl Arttırılır?

Kadınlarda ve erkeklerde hamilelik döneminden sonra cinsel isteksizlik meydana gelmektedir. Bunun nedeni yeni bir sürece alışmak, canım yanar mı gibi düşünceler ve tabi ki uzun süren emzirme dönemleri, uykusuzluk gibi problemlerden kaynaklanmaktadır. Bu duruda çiftler birbirlerine saygı duymalı ve en az 6. haftadan sonra cinsel ilişkiye girilmelidir. Cinsel isteği arttırmayı sağlamak için bu dönemde herhangi bir ilaç kullanmayınız. Bu durumdan rahatsız olan çiftler doktorlarına danışmalı ve doktorlarının önerisi doğrultusunda hareket etmelidirler. Hamilelik dışındaki dönemlerin dışında ise  cinsel destek ürünlerinden  destek alınabilir. Bayan azdırıcı damla olmak üzeri birçok tür  bayan cinsel istek arttırıcı ürünler mevcuttur. Damla dışında  krem, sprey, hap gibi türlerde cinsel istek arttırıcı ürünler vardır bu ürünler ile kısa sürede içerisinde istek artışı yaşanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir